Skip links
Svetelné obrazy

Oživte svoje prostredie svetlom a farbamiSvetelné obrazy Optimus-frame ponúkajú jedinečnosť, kde sa umenie stretáva s modernou technológiou, vytvárajúc jedinečné zážitky svetla a farieb. Na mieru vyrábané svetelné obrazy prinášajú do vašich priestorov nový rozmer estetiky a emocionálneho pôsobenia. Svetelné obrazy zobrazujú umelecké diela v úplne novom svetle a s pomocou LED technológie sa obrazy stávajú dynamickými a oživujúcimi. Svetelné obrazy nie sú iba zdrojom svetla, ale aj výrazným dekoračným prvkom. Ich prítomnosť pridáva do miestnosti štýl a vizuálny efekt. So svetelnými obrazmi Optimus-frame sa miestnosti napĺňajú atmosférou a krásou. Oživte svoje prostredie svetlom a farbami s našimi exkluzívnymi svetelnými obrazmi, ktoré vás prenesú do sveta vizuálneho pôvabu.

Client

LiquidThemes

Role

Architect

Date

June 2020

Share

Membránu tvorí vysokokvalitná PVC fólia . Fólia je dostupná v nasledujúcich materiáloch:

Matná

Satén

Translucent

Uhol rozptylu svetla:

Membránu obrazu je možné potlačiť akoukoľvek zvolenou grafikou.

Možnosti a výhody:

Through a unique combination of engineering, construction and design disciplines and expertise.

Môžete si vytvoriť vlastný umelecký kúsok so svetelným dotykom, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a dekorácii miestnosti.

Okrem výroby svetelných obrazov sú v našej ponuke aj obrazy, ktoré nie sú podsvietené.

Svetelné obrazy sú vytlačené na translucentnú membránu vyrobenú s vysokokvalitnej PVC fólie. Membrána je po obvode olemovaná a osadená do hliníkového rámu.

Zdrojom svetla sú kvalitné LED pásy „Optimus-Klik“ s optikou 170°, alebo  „Optimus-Side by side“ s optikou 40°, ktorými je osvetlená celá plocha membrány.

Výhodou sú veľké formáty bez spoja s maximálnou šírkou 320cm a neobmedzenou dĺžkou.

Možnosťou je aj výmena membrány za inú grafiku, kde výhodou je rýchla a čistá montáž.

Výrazným benefitom je trvácnosť membrány, ktorá časom nestráca farbu a je UV stabilná.