Skip links
Hodnotenia

Referencie

and impactful

topceiling

Influential

and Impactful.

S našou vášňou pre excelentnú prácu, sme si vybudovali pevné postavenie na trhu a môžeme sa pýšiť dostatočným počtom úspešne zrealizovaných projektov. Vďaka našej oddanosti a odbornosti sme úspešne zrealizovali množstvo projektov rôzneho charakteru a rozsahu. Sme presvedčení, že naša práca hovorí sama za seba a naši spokojní klienti sú naším najlepším odporúčaním.

Počet zrealizovaných
projektov za rok
99+
naši zákazníci

Povedali o nás

Hub IT allows your business and technology computers to store, transmit, analyze, and manipulate big data in the digital world.

"Bol som nesmierne spokojný s prácou, ktorú vykonala firma Topceiling pri montáži napínacieho stropu v našom dome. Ich tím odborníkov preukázal vysokú úroveň odbornosti a starostlivosti o detaily počas celého procesu."

"Výsledný napínaný strop prekročil naše očakávania. Je nielen krásny, ale aj precízne nainštalovaný. Celkový proces od začiatku do konca bol bezproblémový a veľmi profesionálny. Ďakujem M.V."

"Odporúčam firmu Topceiling každému, kto hľadá spoľahlivého partnera na montáž napínacích stropov. Ich skvelý tím odborníkov poskytuje výnimočnú kvalitu služieb. S pozdravom Zuzana."

"TOPCEILING nám inštalovali napínané stropy do celej našej bytovej jednotky. Musím povedať, že ich práca bola profesionálna. Majú skvelý tím odborníkov, ktorí pracovali rýchlo a efektívne. Výsledný vzhľad je úžasný, a neviem si predstaviť lepšiu firmu na tento druh práce."

"Počas renovácie našej kaviarničky sme sa obrátili na firmu Topceiling, ktorá nám inštalovala napínacie stropy. Ich profesionálny prístup a schopnosť pracovať v náročných podmienkach nás veľmi potešili. Výsledný efekt je skvelý."

"Firma Topceiling nám pomohla s modernizáciou našich kancelárskych priestorov, kde nám inštalovala napínané stropy. Ich tímový prístup a starostlivosť o detaily nás úplne zaujali. Výsledný vzhľad našich nových stropov je nádherný a poskytuje priestoru eleganciu a profesionálny vzhľad."

výber

Empowering the renewable energy industry.

Tieto referencie sú len niekoľko z mnohých, ktoré sme získali od našich klientov počas doby poskytovania našich služieb. Sme hrdí na našu prácu, ktorú prinášame našim klientom prostredníctvom našich kvalitných a profesionálnych služieb montáže napínaných stropov.

Referencie od našich klientov podčiarkujú našu schopnosť poskytovať vysoko kvalitné služby a uspokojiť potreby aj najnáročnejších zákazníkov. Sme hrdí na každý projekt, na ktorom sme pracovali, a tešíme sa na možnosť spolupracovať aj s vami.

12+

Dlhoročné skúsenosti v stavebnom sektore.

100%

spoľahlivosť a profesionalita.

7 490㎡

pokrytej plochy napínacími stropmi za rok.